پی پال PayPal
پی پال (PayPal) مشهورترین سیستم پرداخت آنلاین، نقل و انتقال پول بین المللی (پرداخت ارزی) است که با تسهیل ارائه خدمات مختلف، اعتبار بسیار بالایی به دست آورده است تا جایی که بیشتر سایت‌های خارجی درگاه پرداخت پی پال دارند. پولکس با سال‌ها تجربه در زمینه پرداخت های بین المللی متنوع‌ترین خدمات پی پل شامل افتتاح حساب پی پل، شارژ حساب پی پال، خرید با پی پال و همچنین نقد کردن پی پال و خرید و فروش پی پال را ارائه می‌دهد.
خدمات PayPal درپولکس
پی پال چیست ؟

شرکت پی پال در سال ۱۹۹۸ با نام Confinity تاسیس شد و ابتدا درگاهی برای خرید از سایت ebay بود اما طی مدت زمان کوتاهی به سرعت پیش رفت و در سال ۲۰۰۱ به پی پل (PayPal) تغییر پیدا کرد و در حال حاضر بزرگ‌ترین سیستم پرداخت ارزی در دنیا به شمار می‌رود. برای درک بهتر این‌که پی پل چیست لازم است خدمات پی پال را بدانیم؛ خدمات حساب پی پال شامل امکان خرید اینترنتی و پرداخت در کلیه سایت‌هایی که درگاه پی پال دارند، انتقال وجه بین المللی شامل ارسال پول به سایر حساب های پی پال و دریافت پول (دریافت درآمد دلاری) می‌شود.

انواع خدمات پی پال در پولکس
شارژ حساب پی پال
پس از ساخت اکانت پی پال برای پرداخت یا خرید از سایت های خارجی و یا نقل و انتقالات پول باید نسبت به شارژ پی پال خود در سایت پی پال اقدام کنید. با شارژ اکانت پی پال می‌توانید به آسانی و به سرعت حساب خود را شارژ کرده و خریدها و پرداخت‌های آنلاین و انتقال پول را به صورت امن انجام دهید. با استفاده از خدمات شارژ کیف پول پی پل پولکس شما تنها با چند گام ساده می‌توانید نسبت به انتقال پول به حساب پیپال اقدام و آن را شارژ کنید.
خرید با پی پال
اگر قصد خرید اینترنتی از فروشگاه های خارجی همچون سایت آمازون دارید، یا می‌خواهید نسبت به خرید ارز دیجیتال با پی پال از صرافی‌های معتبری همچون بایننس اقدام کنید و یا می‌خواهید پرداخت سفارت یا شهریه دانشگاه خارجی را انجام دهید، به خدمات خرید با پی پال نیاز خواهید داشت. با استفاده از خدمات پرداخت و خرید با پیپل سایت پولکس شما می توانید از هر سایتی که درگاه پی پل دارد خرید و پرداخت خود را انجام دهید.
افتتاح حساب پی پال
با ساخت اکانت پی پال شما می‌توانید به راحتی خریدهای آنلاین خود و همچنین نقل و انتقالات پول را به صورت کاملا ایمن در سطح بین‌المللی انجام دهید. پولکس با سال‌ها تجربه در این زمینه، امکان ساخت اکانت PayPal وریفای شده با کمترین قیمت را برای کاربران فراهم کرده است.
نقد کردن پی پال
اگر می‌خواهید نسبت به برداشت از حساب پی پال و نقد کردن دلار پی پال به ریال اقدام کنید یا اگر فریلنسر هستید یا درآمد ارزی دارید و نیاز به نقد کردن درآمد ارزی به ریال دارید، می‌توانید به آسانی و در کمترین زمان ممکن نسبت به نقد کردن دلار پی پال بدون کارمزد در سایت پولکس اقدام کنید.
ویزا کارت مجازی برای پی پال
برای وریفای حساب پی پال به حساب معتبر بین المللی یا کارت اعتباری نیاز خواهید داشت. ویزا کارت مجازی برای وریفای پی پل یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو برای ایرانیان است. شما می‌توانید کارت مجازی برای پی پال خود را در مبالغ مختلف از پولکس به صورت آنی و اتوماتیک خریداری کنید.
توضیحات
سوالات متداول
ارسال دیدگاه
captcha