خدمات متاورس (Metaverse)
متاورس (Metaverse) ترکیبی از چندین عنصر فناوری از جمله واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و ویدئو است که در آن کاربران در یک جهان دیجیتال زندگی می‌کنند. شاید این تنها تعریف ساده متاورس باشد. با استفاده از خدمات متاورس در سایت پولکس شما می‌توانید به آسانی نسبت به خرید زمین مجازی در متاورس و همچنین خرید توکن های متاورس اقدام کنید.
متاورس چیست؟

متا (Meta) در زبان یونانی به معنی فراتر و ورس (Verse) عبارت کوتاه شده کلمه یونیورس (Universe) به معنای جهان است. بنابراین متاورس به چیزی فراتر از واقعیت موجود اشاره دارد. فناوری متاورس را می‌توان به عنوان جانشین اینترنت یا تکامل نهایی اینترنت تعریف کرد. متاورس از بی‌شمار محیط پیوسته دیجیتال تشکیل شده که هم با یکدیگر تعامل دارند و هم با دنیای فیزیکی و می‌تواند اقتصادی شکوفا را رقم بزند. در حال حاضرMetaverse به عنوان یک واقعیت دیجیتالی معرفی شده است که واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR) و واقعیت ترکیبی (MR) را با یکدیگر ترکیب کرده و یک واقعیت تعمیم یافته (XR) را ارائه می‌دهد. متاورس می‌تواند صنایع و بازارهای قدیمی مانند بانکداری و امور مالی، فروش و آموزش، ورزش، سلامت و غیره را متحول کند.

برای ورود به متاورس و سرمایه گذاری در این فناوری پیشرفته روش‌های متفاوتی وجود دارد که محبوب‌ترین آن‌ها خرید زمین در دنیای متاورس و خرید ارزهای متاورس است.سرمایه گذاری در متاورس با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که از جمله آن‌ها می‌توان به خرید توکن های متاورس ، خرید زمین در متاورس ، خرید NFT بازی ، خرید سهام متاورس و سرمایه گذاری در شاخص متاورس (MVI) اشاره کرد.

کاربرد های متاورس
خرید توکن های متاورس
قیمت توکن های متاورس با سرعت رو به رشد و افزایش است و کمپانی‌هایی که مرتبط با حوزه متاورس کار می‌کنند روز به روز بیشتر مورد توجه مردم و سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرند. اگر قصد ورود به دنیای متاورس را دارید یکی از روش‌های آن خرید ارزهای متاورس است.
از جمله بهترین توکن های متاورس می‌توان به انجین کوین (ENJ)، توکن دسنترالند یعنی مانا (MANA)، سندباکس (SANDBOX)، آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) و اولترا (UOS) اشاره کرد. شما می‌توانید لیست ارزهای متاورس را در پولکس بررسی کنید و همچنین به صورت اتوماتیک نسبت به خرید ارزهای دیجیتال متاورس اقدام کنید.
بازی های متاورس
بسیاری از بازی های متاورس به بازیکنان اجازه می‌دهد در حین بازی درآمد کسب کنند. بازی متاورس شما را به دنیایی مجازی و جایگزین برده و به شما امکان بازی با شرایط خود را داده و به نوعی شبیه‌سازی زندگی واقعی به شمار می‌روند که با آ‌ن می‌توانید صاحب زمین باشید، خرید کنید و همچنین امکان کسب درآمد از بازی، تماشای کنسرت و حتی کار به صورت مجازی را می‌دهد. از بهترین بازی های متاورس می‌توان به بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)، سند باکس (SandBox)، دسنترالند (Decentraland)، بازی Upland، موباکس (MoBox)، استاراطلس (StarAtlas) اشاره کرد.
خرید زمین مجازی در متاورس
یکی دیگر از راه‌های سرمایه‌گذاری در جهان متاورس ، خرید زمین در متاورس است. با افزایش محبوبیت متاورس در دنیا، قیمت زمین در متاورس نیز افزایش یافته است. همانند زمین واقعی، زمین های مجازی نیز به صورت قطعه و با ارز مختص آن قابل خرید و فروش است.

از جمله کاربردهای زمین های متاورس می‌توان به امکان میزبانی رویدادها یا جشن‌ها و کنسرت‌ها در زمین مجازی، امکان برپایی نمایشگاه هنری یا اجاره دادن آن‌ها به گالری داران حوزه NFT، خرید و فروش زمین مجازی همچون دنیای واقعی و بسیاری کاربردهای دیگر اشاره کرد. برای خرید زمین مجازی در متاورس باید ابتدا یک پروژه متاورس همچون دسنترالند، سندباکس، اکسی اینفینیتی یا Upland را انتخاب کنید.

برای خرید ملک مجازی همچون خرید زمین در دسنترالند یا خرید زمین در سندباکس یا خرید زمین در Upland نیاز به داشتن کارت اعتباری یا حساب بین‌المللی دارید. اگر قصد خرید زمین مجازی را دارید می‌توانید با استفاده از خدمات خرید زمین مجازی در متاورس سایت پولکس بدون داشتن کارت یا حساب بین‌المللی نسبت به خرید زمین متاورسی اقدام کنید.

مشاوره و پاسخ به سوالات
برای گرفتن شماره و پاسخ به سوالات تماس بگیرید
021-91014920
توضیحات
ارسال دیدگاه
captcha