مستر کارت - ویزا کارت
در دنیای امروز به‌کارگیری سرویس‌های پرداخت ارزی مختلف بیش از هر زمان دیگری گسترش پیدا کرده است. برای اینکه شما بتوانید تراکنش‌های مالی خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید، چاره‌ای جز استفاده از این سرویس‌ها نخواهید داشت. ویزا کارت و مستر کارت از مهم‌ترین راه‌هایی هستند که با آن‌ها امکان انتقال مالی به‌صورت اینترنتی فراهم است. میزان امنیت این روش بسیار بالا است و امنیت خاطر لازم را برای شما فراهم خواهد کرد. پولکس انواع خدمات مستر کارت و ویزا کارت را برای کاربران فراهم کرده است.
ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت در واقع یک شرکت است که خدمات مالی گسترده‌ای را در سراسر جهان ارائه می‌دهد. طی بررسی‌هایی که در این راستا صورت گرفته است،‌ ویزا کارت در بیش از ۲۰۰ کشور در دنیا پشتیبانی می‌شود. این دسترسی بالا در کشورهای مختلف، نشان ‌دهنده قدرت فوق‌العاده ویزا کارت است که افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. هر روزه میلیون‌ها تراکنش از این طریق صورت می‌پذیرد که می‌توان اهمیت و ارزش ویزا کارت را از این لحاظ به خوبی درک کرد.

شما نیز می‌توانید یک ویزاکارت مجازی به مقدار اعتبار دلخواه خود خریداری کنید. در صورت خرید ویزاکارت مجازی ، امکان خرید از سایت‌های مطرح خارجی برای شما فراهم خواهد شد. اگر قصد تهیه یک کارت اعتباری ویزا دارید می‌توانید از خدمات خرید ویزا کارت مجازی در پولکس به صورت آنی و اتوماتیک اقدام کنید.

خرید ویزا کارت

اگر شما سری به بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا بزنید،‌ متوجه خواهید شد که همه آن‌ها دارای درگاه ویزا کارت و مستر کارت هستند. به همین علت به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از این کارت‌ها استفاده کنید تا به آسان‌ترین روش خریدهای شما صورت بگیرد. متأسفانه تحریم‌های ایران سبب شده است که ایرانیان نتوانند به‌صورت مستقیم از ویزاکارت مجازی و مستر کارت مجازی استفاده کنند. از همین رو شما باید برای خرید ویزا کارت از سایت‌های ایرانی کمک بگیرید. سایت پولکس به‌عنوان یکی از بهترین صرافی‌های آنلاین ایران، خدمات مربوط به خرید ویزا کارت مجازی را ارائه می‌دهد که شما می‌توانید به‌صورت ویژه از آن بهره ببرید.

صدور ویزا کارت مجازی

با توجه به بررسی‌هایی که تابه‌حال انجام شده است، ویزا کارت نیز کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد و میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که شما می‌خواهید خرید اینترنتی خود را از طریق کارت اعتباری ویزا انجام دهید، حتماً باید آن را از منابع مطمئن بخواهید. خوشبختانه سایت پولکس مرجع صدور ویزاکارت مجازی است که می‌توانید به‌آسانی خرید خود را از این راه انجام دهید. در حال حاضر مجموعه پولکس این خدمت را با قیمت و شرایط مناسبی برای شما انجام می‌دهد؛ پس حتماً از این فرصت طلایی به نفع خود بهره ببرید.

مستر کارت مجازی چیست؟

مستر کارت شباهت بسیار زیادی به ویزا کارت دارد و یک از اصلی‌ترین رقیبان آن به حساب می‌آید. این دو شرکت معتبر، رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند و همواره سعی می‌کنند که بهترین خدمات را ارائه دهند. از آنجایی که امکان خرید مستر کارت فیزیکی در داخل ایران وجود ندارد، می‌توان از گزینه مناسب مستر کارت مجازی استفاده کرد.

اگر شما قصد دارید که از یک سایت خارجی خرید کنید، مسلماً استفاده از مستر کارت مجازی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این مورد نیز همچون کارت اعتباری ویزا می‌تواند دارای اعتبار بالا باشد پس اگر قصد پرداخت با مبالغ بالا دارید، به این این نکته توجه کنید. خوشبختانه خدمات مستر کارت هر روز گسترش پیدا می‌کند که همین امر محبوبیت آن را چندین برابر کرده است. با استفاده از این کارت می‌توانید بدون نگرانی ارزهای خود را با کمترین کارمزد ممکن انتقال دهید. خدمات خرید مستر کارت مجازی در پولکس به صورت اتوماتیک و آنی امکان‌پذیر است.

خرید مستر کارت

در صورتی که شما می‌خواهید از درگاه مستر کارت برای انجام خریدهای خود استفاده کنید، باید به فکر تهیه مستر کارت مجازی باشید. نکته جالب درباره مستر کارت فیزیکی این است که شما می‌توانید آن را برای دفعات متعدد شارژ کنید اما مستر کارت مجازی قابلیت شارژ ندارد. البته برای اینکه کارمزد شما کمتر شود، بهتر است که شارژهای خود را در حجم بیشتری انجام دهید. مستر کارت فیزیکی فقط برای خریدهای اینترنتی نیست بلکه در خارج از کشور می‌توان از آن همانند یک کارت بانکی معتبر استفاده کرد اما مستر کارت مجازی تنها برای خرید و پرداخت اینترنتی قابل استفاده است. با توجه به کاربردهای گسترده‌ای که در این ابزار وجود دارد، بهتر است که شما هم هر چه سریع‌تر برای خرید مستر کارت دست به کار شوید. سایت پولکس امکان خرید مستر کارت مجازی در مبالغ مختلف را برای شما فراهم کرده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

صدور مستر کارت مجازی

همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره کردیم،‌ مستر کارت مجازی یکی از بهترین روش‌ها برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی است. این شرکت دارای هویت چندملیتی است ولی دفتر اصلی آن در شهر نیویورک آمریکا قرار دارد. این شرکت در کنار ویزا کارت از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی محسوب می‌شود که اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. چنانچه شما برای انجام مبادلات خود به مستر کارت نیاز دارید، بهتر است که آن را از صرافی آنلاین پولکس بخواهید. این سایت مستر کارت مجازی را با بهترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد تا از آن بهره کافی را ببرید.

پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت با ویزا کارت از موارد مورد نیاز کسانی است که قصد خرید و پرداخت در سایت‌های خارجی دارند. برخی از ایرانیان می‌خواهند که از سایت‌های بین‌المللی مختلف، خرید اینترنتی انجام دهند که ساختار تحریم‌ها کار را برای پرداخت سخت کرده است. در چنین وضعیتی استفاده از ویزاکارت مجازی می‌تواند یک راهکار مناسب باشد. خدمات پرداخت با مستر کارت و ویزا کارت در سایت پولکس به شما کمک می‌کند بدون داشتن کارت اعتباری پرداخت خود را انجام دهید.

گیفت کارت ویزا

یکی از قابلیت‌های ویژه‌ای که شرکت ویزا برای علاقه‌مندان ایجاد کرده است گیفت‌ کارت ویزا است. شما با استفاده از این کارت‌ها می‌توانید بسیاری از خریدهای بین‌المللی خود را انجام دهید. گیفت کارت ویزا نوعی از کارت اعتباری ویزا است که البته نمی‌توان آن را مجدد شارژ کرد. در واقع شما یک‌بار آن را تهیه می‌کنید و بعد از تمام شدن اعتبار باید به سراغ یک گیفت کارت جدید بروید. شما می‌توانید به صورت اتوماتیک و آنی در پولکس نسبت به خرید گیفت کارت ویزا اقدام کنید.

گیفت کارت مستر کار

با توجه به این‌که ویزا کارت و مستر کارت رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند، شرکت مستر کارت نیز اقدام به ارائه گیفت کارت‌های مختلف می‌کند. خوشبختانه گیفت کارت مستر کارت نیز به همان اندازه معتبر است و شما می‌توانید برای انجام خریدهای اینترنتی از آن استفاده کنید. این کارت نیز در موجودی‌های مختلفی ارائه می‌شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنید. فراموش نکنید که خدمات خرید گیفت کارت ویزا کارت توسط پولکس به شما ارائه می‌شود پس برای خرید آن نگرانی به خود راه ندهید.

قیمت ویزا کارت

با توجه به شرایط سختی که تحریم‌ها برای ایرانیان به وجود آورده است، شما نمی‌توانید به‌صورت مستقیم کارت اعتباری ویزا و مستر را تهیه کنید. به همین جهت سایت پولکس تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خرید مستر کارت و ویزا کارت مجازی را به‌صورت اتوماتیک به شما ارائه دهد. همچنین قیمت ویزا کارت و قیمت مستر کارت نیز تا جایی که امکان دارد کاهش داده شده است تا تعداد افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. میزان موجودی داخل ویزاکارت مجازی و مستر کارت مجازی به‌صورت مستقیم بر روی قیمت آن تأثیر دارد. سایت پولکس کارت اعتباری ویزا را با بهترین شرایط قیمتی قرار داده است پس حتما از آن استفاده کنید.

چرا باید به پولکس اعتماد کنیم؟
پشتیبانی قوی و آنلاین
یکی از ملاک های فضای یک بازار معاملات امن و قابل اعتماد برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، داشتن پشتیبانی همیشگی و سریع است که ما سعی بر ارائه به بهترین شکل آن هستیم.
قیمت منصفانه و رقابتی
خرید و فروش ارزهای دیجیتال و الکترونیکی در پولکس با قیمت رقابتی و تضمین پایین ترین نرخ به کاربران عرضه می گردد.
امنیت بالا
مجموعه پولکس با به کارگیری از متخصصین خبره و استفاده از راهکارهای نوین امنیتی بستری قابل اطمینان برای کاربران خود فراهم نموده تا به سهولت نسبت به انجام تراکنش های مالی خود اقدام نمایند.
بازار 24 ساعته
یک بازار 24 ساعته و تمام خودکار که شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه روز معامله نمایید و همگام با بازارهای جهانی، کسب درآمد کنید. ‫
سوالات متداول
ارسال دیدگاه
captcha